ETRONIKA

 
verslo klimato gerinimas ir e. valdymas
Veikla

ETRONIKA yra „NRD įmonių“ grupės įmonė, viena iš TOP100 novatoriškiausių finansinių technologijų kompanijų Europoje, kurianti pažangius skaitmeninės bankininkystės, mažmeninės prekybos bei mobilaus parašo sprendimus. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje.

ETRONIKA kuria sudėtingus, išskirtinius sprendimus, tenkinančius aukščiausius saugumo, patikimumo ir efektyvumo reikalavimus, ir diegia juos finansų įstaigose, tarptautiniuose bankuose ar jų filialuose. ETRONIKA viena pirmųjų pasaulyje įdiegė komercinį mobiliojo elektroninio parašo sprendimą, kurį naudoja Lietuvos Registrų centras bei mobiliojo ryšio operatoriai. Bendrovė kuria ir diegia šiuolaikines elektroninės bankininkystės sistemas, pelniusias ne vieną tarptautinį apdovanojimą – dvejus metus iš eilės „FinTech50“ išrinkta tarp 50-ties novatoriškiausių Europos kompanijų finansinių technologijų srityje.

Įmonė įsteigta 2000 metais Lietuvoje, šiuo metu joje dirba daugiau kaip 50 IT specialistų.

Klientai

DnB bankas Lietuvoje ir Estjijoje, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, kiti pasauliniai bankai, „Reitan Convenience“ Lietuvoje, „R-Kiosk“ Estijoje, „R-Kioski“ Suomijoje bei kiti.

Pasiekimai

Daugiakanalės internetinės bankininkystės platformos BANKTRON sprendimas, įdiegtas DNB banke Lietuvoje ir Estijoje, Šiaulių banke, Medicinos ir „Pacific Private“ bankuose.

Nacionalinė mobilaus parašo viešojo rakto infrastruktūra (wPKI) ir sprendimai Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams, sukurti ETRONIKAI bendradarbiaujant su VĮ „Registrų centru“.

Sprendimas ETRONIKA RETAIL SOLUTION, įdiegtas „Reitan“ grupės mažmeninės prekybos tinkluose – „Narvesen“ ir „Lietuvos spauda“ Lietuvoje, „R-kiosk“ Estijoje bei „R-kioski“ Suomijoje.

Apdovanojimai

 

  • ETRONIKA – pirmos vietos nugalėtoja "Rise and Hack" hakatone.
  • „FinTech50“ taryba išrinko ETRONIKĄ viena iš 50-ties novatoriškiausių ir labiausiai rinką stebinančių Europos finansinių technologijų įmonių 2014 ir 2015 metais.
  • FinovateEurope“ – „Best of show” apdovanojimai 2013 ir 2014 metais;
  • 2014 metų „Microsoft metų partneris Lietuvoje;
  • Lietuvos žinių ekonomikos įmonė 2013 metais;
  • „Microsoft“ „Metų programinės įrangos gamintojas“ 2010, 2011 ir 2013 metais;
  • Lietuvos metų gaminio medalis ir diplomas 2002 metais;
  • „Microsoft“ Inovacijų taikymo“ apdovanojimas 2006 metais;
  • Asociacija INFOBALT – BANKTRON® - „Geriausias lietuviškas gaminys“ 2002 metais.

 

Intelektinis kapitalas

BANKTRON: apdovanojimus pelniusi daugiakanalė internetinės bankininkystės platforma.

Sukčiavimo prevencijos sistema, skirta stebėti ir kontroliuoti naudotojų elgesį realiu laiku, leidžianti atpažinti ir sustabdyti netikrus veiksmus.

ERS: pažangus mažmeninės prekybos sprendimas, leidžiantis automatizuoti mažmeninio tinklo taškų valdymo operacijas ir siūlantis galutiniam vartotojui įvairias paslaugas internetu.

E. parašo ir mobiliojo parašo sprendimai: PKI ir bevieliu PKI pagrįsti sprendimai, skirti tapatybei nustatyti ir dokumentams pasirašyti.

Klientai apie bendrovę
 

„ETRONIKA visada buvo pasaulinio masto novatorė e. identifikacijos srityje. Mes vertiname tokius partnerius, ypač, kai jie yra itin patyrę ir turi aiškią ateities viziją. Ačiū už bendradarbiavimą“, - Ramūnas Šablinskas, Produkto vystymo vadovas, tinklų technologijos, „Telia Lietuva“.

 

„Pardavėjams lengva naudotis ETRONIKOS POS sistema. Ji apima lankstų įvairių funkcijų, skirtų pardavimų skatinimui, pasirinkimą. Tai patikima sistema su efektyvia priežiūra“, - Pentti Talikka, IT direktorius „R-kioski Oy.

 

Arnoldas Jankūnas
Direktorius

[email protected]