NRD įmonės

 
verslo klimato gerinimas ir e. valdymas
Veikla

NRD įmonės yra globaliai veikianti informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija yra viešojo sektoriaus valdymas bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas. Grupės kompetencijos apima nacionalinių registrų ir informacinių sistemų vystymą, skaitmeninio ir mobilaus parašo sprendimus, skaitmeninių platformų finansų ir mažmeninės prekybos sektoriams vystymą, mokesčių surinkimo sistemų kūrimą, informacijos verslą, skaitmenines licencijas, dokumentus ir kitus skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros sprendimus.

NRD įmonės yra suformuotos taip, kad galėtų visuose veiklos regionuose (Europoje, Užsachario Afrikoje, Pietų ir Pietryčių Azijoje bei mažųjų salų valstybėse) pasiūlyti ir įdiegti pasaulinio lygio technologinius sprendimus už konkurencingą kainą bei teikti papildomus sprendimus ir paslaugas per specializuotas įmones.

Grupės struktūra


 

  • „Norway Registers Development“ (NRD AS): „NRD įmonių“ valdanti bendrovė bei grupės teisinių, konsultacinių, ir projektų valdymo žinių centras. Bendrovė registruota Sandvikoje, Norvegijoje;
  • „NRD Systems“ (UAB NRD): informacinių sistemų kūrimo ir vystymo bendrovė, kuri specializuojasi valstybinių mokesčių sistemų bei valstybinių registrų modernizacijoje. „NRD Systems“ būstinės yra Vilniuje ir Kaune;
  • „NRD East Africa“: pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD Įmonių veiklos Rytų Afrikos regione. Bendrovė yra įsikūrusi Dar es Salamo mieste, Tanzanijoje;
  • „NRD Rwanda“: pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD Įmonių veiklos Ruandoje, Burundyje bei Kongo Demokratinėje Respublikoje. Bendrovė yra įsikūrusi Kigalyje, Ruandoje;
  • „NRD Bangladesh“: pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD Įmonių veiklos Pietų Azijos regione;
  • ETRONIKA: viena iš TOP100 novatoriškiausių finansinių technologijų kompanijų Europoje, kurianti pažangius skaitmeninės bankininkystės, mažmeninės prekybos bei mobilaus parašo sprendimus. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje;
  • „Infobank Uganda“: specializuota bendrovė, teikianti patikimą informaciją apie verslo subjektus Ugandoje. Įmonė yra registruota ir veikia Kampaloje, Ugandoje, jos pagrindiniai klientai – finansų sektoriaus organizacijos.
Klientai

Registrai, hipotekos, viešųjų pirkimų organizacijos, e. vyriausybės organizacijos, licencijavimo organizacijos, centriniai bankai, mokesčių inspekcijos Europoje, Užsachario Afrikoje, Pietų ir Pietryčių Azijoje bei mažųjų salų valstybėse. NRD įmonės įgyvendino projektus daugiau kaip 50-yje šalių.

Pasiekimai

Mauricijaus e. registro sistemos diegimas. Kompiuterizuoti registravimo procesai, sumažintos registrų tvarkymo sąnaudos, per išorines sąsajas automatizuotas ir palengvintas duomenų tikrinimo procesas, pagerinta kaupiamų duomenų kokybė.

Kartu su Ruandos vystymosi taryba šalyje įvykdžius Verslo registravimo reformą, Ruanda Pasaulio banko „Doing business“ indekse pakilo į 8 vietą pasaulyje pagal „Verslo pradžios“ indikatorių bei į 45 vietą – pagal „Verslo vykdymo“ indeksą.

Ugandos nacionalinėje informacinių technologijų tarnyboje kuriamas vieno langelio sprendimas. Jis leis investuotojams ir verslininkams paprasčiau pradėti bei plėtoti verslą Ugandoje. Sukurtas ilgalaikis reformų planas, skaitmeninė platforma.

Nacionalinė mobilaus parašo viešojo rakto infrastruktūra (wPKI) ir sprendimai Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams, sukurti ETRONIKAI bendradarbiaujant su VĮ „Registrų centras“.

NRD AS su NRD CS konsultuoja bei padeda Bangladešo skaitmenizacijos tarybai steigti šalies kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnybą. Įmonės prisideda prie kibernetinės saugos dokumentacijos rengimo bei CIRT technologijų diegimo.

    

Mindaugas Glodas
Norway Registers Development AS ir NRD Companies AS vykdomasis direktorius
mgl@nrd.no

Arnoldas Jankūnas
UAB ETRONIKA direktorius

a.jankunas@etronika.com

Andrius Kaikaris
NRD Systems (UAB “NRD”) direktorius

andrius.kaikaris@nrd.lt

Ephrem Bizimana
Norway Registers Development Rwanda Ltd. direktorius

ebi@nrd.no