NRD Companies

 
verslo klimato gerinimas ir e. valdymas
Veikla

NRD Companies AS yra globaliai veikianti informacinių technologijų ir konsultacinių įmonių grupė, kurios specializacija yra viešojo sektoriaus valdymas bei skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros vystymas. Grupės kompetencijos apima nacionalinių registrų ir informacinių sistemų vystymą, skaitmeninio ir mobilaus parašo sprendimus, skaitmeninių platformų finansų ir mažmeninės prekybos sektoriams vystymą, mokesčių surinkimo sistemų kūrimą, informacijos verslą, skaitmenines licencijas, dokumentus ir kitus skaitmeninės ekonomikos infrastruktūros sprendimus.

NRD Companies AS yra suformuotos taip, kad galėtų visuose veiklos regionuose (Europoje, Užsachario Afrikoje, Pietų ir Pietryčių Azijoje bei mažųjų salų valstybėse) pasiūlyti ir įdiegti pasaulinio lygio technologinius sprendimus už konkurencingą kainą bei teikti papildomus sprendimus ir paslaugas per specializuotas įmones.

Grupės struktūra


 

  • „Norway Registers Development“ (NRD AS): teisinių, konsultacinių, ir projektų valdymo žinių centras. Bendrovė registruota Sandvikoje, Norvegijoje;
  • „NRD Systems“: informacinių sistemų kūrimo ir vystymo bendrovė, kuri specializuojasi valstybinių mokesčių sistemų bei valstybinių registrų modernizacijoje. „NRD Systems“ būstinės yra Vilniuje ir Kaune;
  • „NRD East Africa“: bendrovės veikla sustabdyta nuo 2020 m. kovo mėn. 
  • „NRD Rwanda“:  yra regioninė pardavimų, projektų valdymo, priežiūros bendrovė, vykdanti projektus Ruandoje, Burundyje ir Kongo Demokratinėje Respublikoje. Bendrovė yra įsikūrusi Kigalyje, Ruandoje;
  • „NRD Bangladesh“: yra pardavimų, projektų vykdymo ir garantinės priežiūros bendrovė, prisidedanti prie NRD Įmonių veiklos Pietų Azijos regione;
  • ETRONIKA: viena iš TOP100 novatoriškiausių finansinių technologijų kompanijų Europoje, kurianti pažangius skaitmeninės bankininkystės, mažmeninės prekybos bei mobilaus parašo sprendimus. Bendrovė yra įsikūrusi Vilniuje;
  • „Infobank Uganda“: specializuota bendrovė, teikianti patikimą informaciją apie verslo subjektus Ugandoje. Įmonė yra registruota Kampaloje, Ugandoje (šiuo metu įmonė veiklos nevykdo).
Klientai

Registrai, hipotekos, viešųjų pirkimų organizacijos, e. vyriausybės organizacijos, licencijavimo organizacijos, centriniai bankai, mokesčių inspekcijos Europoje, Užsachario Afrikoje, Pietų ir Pietryčių Azijoje bei mažųjų salų valstybėse. NRD Companies sukūrė daugiau kaip 150 moderniausių registrų, informacinių sistemų ir įvairių vizualaus turnio projektų 4 žemynuose ir daugiau kaip 60 pasaulio šalių.

Pasiekimai

Mauricijaus e. registro sistemos diegimas. Kompiuterizuoti registravimo procesai, sumažintos registrų tvarkymo sąnaudos, per išorines sąsajas automatizuotas ir palengvintas duomenų tikrinimo procesas, pagerinta kaupiamų duomenų kokybė.

Kartu su Ruandos vystymosi taryba šalyje įvykdžius Verslo registravimo reformą, Ruanda Pasaulio banko „Doing business“ indekse pakilo į 8 vietą pasaulyje pagal „Verslo pradžios“ indikatorių bei į 45 vietą – pagal „Verslo vykdymo“ indeksą.

Ugandos nacionalinėje informacinių technologijų tarnyboje kuriamas vieno langelio sprendimas. Jis leis investuotojams ir verslininkams paprasčiau pradėti bei plėtoti verslą Ugandoje. Sukurtas ilgalaikis reformų planas, skaitmeninė platforma.

Nacionalinė mobilaus parašo viešojo rakto infrastruktūra (wPKI) ir sprendimai Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams, sukurti ETRONIKAI bendradarbiaujant su VĮ „Registrų centras“.

NRD AS su NRD CS konsultuoja bei padeda Bangladešo skaitmenizacijos tarybai steigti šalies kibernetinės saugos incidentų tyrimo tarnybą. Įmonės prisideda prie kibernetinės saugos dokumentacijos rengimo bei CIRT technologijų diegimo.

Mindaugas Glodas
Norway Registers Development AS ir NRD Companies AS vykdomasis direktorius

NRD Systems generalinis direktorius

[email protected]

Arnoldas Jankūnas
ETRONIKA direktorius

[email protected]

Ephrem Bizimana
Norway Registers Development
Rwanda Ltd. direktorius

[email protected]

Bikash Biswas
NRD Bangladesh 
Ltd. vykdomasis direktorius

[email protected]