Novian Technologies

 
it paslaugos ir programavimas
Veikla

Technologijų srityje dirbančios „Novian“ įmonės daug dėmesio skiria aukšto našumo skaičiavimo įrenginių telkiniams, atviro kodo debesijos technologijoms, dokumentams skaitmeninti ir duomenims archyvuoti bei aukštos kvalifikacijos reikalaujančioms tęstinėms priežiūros ir aptarnavimo paslaugoms.

„Novian“ technologijų verslo srities įmonė „Novian Technologies“ iki 2020 m. pabaigos buvo žinoma kaip BAIP. Aktyviai Lietuvoje ir įvairiose pasaulio šalyse dirbanti bendrovė orientuojasi į naujas technologines galimybes verslui ir viešajam sektoriui, daug dėmesio skirdama sklandžiam IT ūkio veikimui ir jo infrastruktūrai suderinti su naujomis technologinėmis galimybėmis.

Kaip itin perspektyvi išskiriama superkompiuterių sritis – pastaruoju metu auga šios srities projektų apimtys. „Novian“ technologijų srities įmonės aktyviai dirba kritinės IT infrastruktūros paslaugų, modernios skaitmeninės darbo vietos srityse, teikia projektų generalinės rangos valdymo ir kitas paslaugas.

„Novian“ grupėje technologijų srityje taip pat veikia „Novian Technologies“ antrinė įmonė „Novian Eesti OÜ“ Estijoje su bendrove Moldovoje „Andmevara SRL“. Technologijų srities įmonės yra pasirengusios sujungti pajėgas su „Novian“ programavimo įmonėmis ir kurti aktualius kompleksinius sprendimus ir verslo įmonėms, ir viešajam sektoriui.

Klientai

„Novian Technologies“ patirtis apima įvairius projektus ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių. Pagrindinės industrijos, kuriose įmonės teikia paslaugas, yra finansų ir draudimo sektorius, didmeninė ir mažmeninė prekyba, logistika ir sandėliavimas, ITT, energetikos, gamybos, viešasis sektoriai, taip pat mokslo institucijos.

Pasiekimai

„Novian Technologies“ Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete suprojektavo unikalią aukšto našumo skaičiavimo įrenginių architektūrą. Ji leis efektyviai vykdyti tyrimus dirbtinio intelekto kūrimo, neuroninių tinklų mokymo srityse bei kitose veiklose, kurioms atlikti reikia didelio masto skaičiavimų.

Didindami elektroninių paslaugų prieinamumą, dalį paslaugų bankai perkelia į e. erdvę. Čia pasitarnauja infoterminalai, projektuojami atsižvelgiant į klientų poreikius. 2020 m. „Novian Technologies“ įdiegtų ir prižiūrimų „Swedbank“ infoterminalų skaičius Baltijos šalyse viršijo 800.

„Novian Technologies“ su „Etronika“ skaitmenizavo Kirgizijos pašto finansinių paslaugų teikimą. Tai šalies gyventojams leido greičiau gauti šias paslaugas, padidino jų patikimumą. Tai vienas iš pagrindinių Kirgizijos finansinio sektoriaus vystymo programos projektų, finansuotų Pasaulio banko lėšomis.

Bangladeše sukūrus kompleksišką e. paslaugų teikimo sistemą, iškilo organizacijos, kuri jungtų e. paslaugų duomenų centrus su valstybiniu debesimi, poreikis. „Novian Technologies“ pertvarkė ir integravo šio debesies infrastruktūrą taip, kad institucijos galėtų efektyviai jį naudoti

Intelektinis kapitalas

„CopyPrint“ – šiuolaikiškas „Novian Technologies“ spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo sprendimas su 24/7 priežiūra Baltijos šalyse.

„Novian Technologies“ sukurta ir patentuota CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework) – praktikoje išbandyta kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms teikti skirta metodika, sukurta remiantis geriausiomis praktikomis – ITIL v3, bei laikantis ISO kokybės reikalavimų. CIMF yra registruotas prekės ženklas.

„Novian Technologies“ yra sertifikuota ISO/IEC 20000-1:2011, LST EN ISO 140001:2005, LST EN ISO 9001:2008. Bendrovė taip pat yra dirba pagal LEAN metodologijas, naudojasi COBIT 5 metodika.

Klientai apie bendrovę
 

„Pasirinkdami šio sprendimo tiekėjus kėlėme aukštus saugumo ir technologinius reikalavimus, nes paslauga yra susijusi su vieningu ir kokybišku banko klientų aptarnavimu visose Baltijos šalyse. „Novian Technologies“ pasiūlė technologiškai sudėtingą, tačiau lankstų ir integruotą sprendimą ‒ nuo idėjos iki techninio realizavimo ir aptarnavimo. Šio sprendimo naudą banko padaliniuose jau gali įvertinti ir mūsų banko klientai“, - „Swedbank“ Kanalų koordinavimo tarnybos vadovas Mantas Mankauskas pasakoja apie infoterminalų paslaugą „Swedbank“ banke Baltijos šalyse. Daugiau informacijos skaitykite čia.

 

Gytis Umantas
Generalinis direktorius

[email protected]