„INVL Technology“ valdomų įmonių sukauptas potencialas – žinios, patirtis ir jų sinergija paremtas verslo modelis – atveria galimybes ne tik vykdyti išskirtinio masto bei sudėtingumo projektus informacinių ir ryšių technologijų srityje, bet ir dirbti pasaulio mastu.
„INVL Technology“ bendrovių valdomi prekių ženklai:







„CyberSOC“, „Cyber Defence East Africa“, „Banktron“, „ERS Etronika“.
Partnerystė:
Orientuodamosi į globalią verslo plėtrą, grupės bendrovės pardavimų srityje yra užmezgusios partnerystės ryšius Pietų Azijoje – Bangladeše, Butane ir Kambodžoje, Rytų ir Pietų Afrikoje – Tanzanijoje, Burundyje, Lesoto karalystėje, Ugandoje ir Ruandoje, taip pat Mauricijuje bei Europoje – Lietuvoje, Estijoje, Norvegijoje, Danijoje, Latvijoje, Moldovoje ir kitur.
„INVL Technology“ bendrovės priklauso įvairioms asociacijoms ir palaiko strateginės partnerystės ryšius su tokiomis organizacijomis kaip: FIRST, Center for Internet Security, Vilniaus universitetas, Kauno Technologijos universitetas, „Infobalt“, ISACA, Ugandos technologijos ir vadybos universitetas (UTAMU), „Norad“, GIEK, Norvegijos ambasados, nacionaliniai ir vyriausybiniai CERT’ai, FINTech bendruomenė, NITA-U, „FK Norway“, taip pat technologiniais partneriais („Microsoft“, „Oracle“, IBM, „Cisco“, „Dell“ ir kt.).
„INVL Technology“ įmonių klientai:
- Nacionalinės institucijos – teisingumo, ekonomikos, finansų ir vidaus reikalų ministerijos, registrų centrai, teismai, ryšių reguliatoriai, valstybiniai IRT paslaugų tiekėjai, nacionaliniai CERT‘ai, mokesčių inspekcijos ir kt.;
- Centriniai ir komerciniai bankai;
- Teisėsaugos struktūros – kibernetinio saugumo ir skaitmeninės kriminalistikos centrai;
- Skaitmeninės ir ekonominės žvalgybos tarnybos, kibernetinė bei kriminalinė policija;
- Didelės valstybinės ir komercinės institucijos.
Rekomendacijų leidiniai:
- Kartu su Tanzanijos ISACA skyriumi kuriama patariamoji Tanzanijos nacionalinė kibernetinės gynybos sistema.
- Kartu su Ugandos Technologijos ir vadybos universitetu paruošta Pasaulio Banko verslo klimato rodiklių apžvalga ir rekomendacijos jų pagerinimui.
Publikacijos:
- 2014 m. liepą Europos politikos analizės centro (Center for European Policy Analysis) išleistos publikacijos "Romania’s “Tipping Point” Advancing the Rule of Law, Governance and Public Leadership" bendraautorystė.
- Responding to Targeted Cyberattacks, ISACA, ISBN 978-1-60420-337-3, May 2013;
- Transforming Cybersecurity Using COBIT 5, ISACA, ISBN: 978-1-60420-342-4, June 2013;
- Advanced Persistent Threats: How to manage risk to your business, ISACA, October 2013;
- COBIT 5 and 4.1 Lithuanian, ISACA, November 2013;
- Advanced Persistent Threats: How To Manage The Risk To Your Business, ISACA, ISBN: 978-1-60420-348-6, November 2013;
- Risk Scenarios Using COBIT 5 for Risk, ISACA, ISBN: 978-1-60420-468-1, September, 2014;
- European Cybersecurity Implementation Series, ISACA, August 2014;
- Cybersecurity Workforce Handbook: A Practical Guide to Managing Your Workforce, Council on Cybersecurity, October 2014;
- Kitos.