Andmevara

 
 
it paslaugos ir programavimas
Veikla

„Andmevara“ yra informacinių technologijų bendrovė, teikianti programinės įrangos vystymo, skaitmenizavimo ir įvairius IT sprendimus vietos valdžios institucijoms. Bendrovė taip pat teikia priežiūros ir klientų aptarnavimo paslaugas.

„Andmevara“ aktyviai prisideda prie Estijos e. Vyriausybės projekto įgyvendinimo ir aptarnauja daugelį Estijos viešojo sektoriaus organizacijų. Ji teikia parengtus naudoti programinės įrangos produktus savivaldos ir vyriausybinėms institucijoms. Nuo 2002 iki 2015 metų bendrovė tvarkė Estijos gyventojų registrą, kuris, siekiant konsoliduoti tam tikras valstybės IT funkcijas, nuo 2016 metų perduotas Estijos IT ir vystymo centrui prie Vidaus reikalų ministerijos (SMIT). „Andmevara“ taip pat turi antrinę įmonę Moldovoje.


Pagrindiniai produktai:
  • VOLIS – susitikimų informacinė sistema savivaldybėms;
  • KOVTP – paslaugų portalas savivaldybėms;
  • KOVMEN – procedūrų sistema savivaldybėms;
  • RPIS – vietovės planavimo informacinė sistema;
  • MaaIS – žemės mokesčių informacinė sistema;
  • DELTA – elektroninė dokumentų valdymo sistema.
     
Klientai

Estijos gyventojų registras, Estijos švietimo ir tyrimų ministerija, Estijos tyrimų informacijos sistema, Estijos balsavimo sistema, Estijos transporto priemonių registras, Estijos teisės aktų duomenų bazė, Rinkimų komisija, Estijos vidaus reikalų, finansų ir socialinių reikalų ministerijos, Statistikos biuras, Talino miesto savivaldybė, Estijos nacionalinis audito biuras, sienos apsaugos administracija, policija ir gelbėjimo valdyba, Moldovos vyriausybė, Moldovos aukščiausiasis teismas, Estijos gynybos pajėgų būstinė, Gynybos išteklių agentūra ir kiti. Bendrovė turi daugiau kaip 300 nuolatinių klientų, yra skaitmenizavusi daugiau kaip 25 mln. dokumentų ir per savo veiklą sukaupė daugiau kaip 15 metų patirtį teikdama e. Vyriausybės sprendimus.

Pasiekimai

Estijos gyventojų registras: bendrovė 13 metų – nuo 2002 iki 2015 metų – prižiūrėjo ir vystė registrą, bendradarbiaudama su Estijos Vidaus reikalų ministerija.

Estijos balsavimo sistema: bendradarbiaujant su Estijos rinkimų komisija, bendrovė prisidėjo prie projekto vystymo 2014-2016 metais.

Estijos teisės aktų duomenų bazė: ilgalaikė projekto vystymo partnerystė, bendradarbiaujant su Teisingumo ministerija.

Estijos švietimo informacijos sistema: 10 metų trukmės projekto palaikymo sutartis.

Sprendimai apygardų vyriausybėms ir vietos savivaldybėms: sprendimų įgyvendinimas ir vystymas bendradarbiaujant su Finansų ministerija.

Intelektinis kapitalas

Nuo 2011 m. „Andmevaros“ vartotojo palaikymo paslaugos įvertintos pagal kokybės valdymo sistemos 9001: 2008 sertifikatą, patvirtinta „Lloyd‘s“.

Bendrovė taip pat naudoja ITIL metodiką, o įgyvendindama saugumo priemones, remiasi ISKE.

Klientai apie bendrovę
 

„Andmevara teikė mums profesionalias Gyventojų registro priežiūros ir vystymo paslaugas. Kaip klientai, mes buvome ramūs, kad „Andmevaros darbuotojai žino, ką daro, ir yra visuomet pasiruošę paaiškinti, kodėl kažką daro, o esant poreikiui – ir susitarti, kad galėtų pasiekti geresnį rezultatą“, - Enel Pungas, Estijos vidaus reikalų ministerijos Gyventojų duomenų departamento vadovas.

 

„Su „Andmevara bendradarbiavome įmonei laimėjus viešąjį pirkimą, kurio tikslas buvo suteikti skaitmenizavimo paslaugas geologijos archyvo Žemės taryboje sukūrimui. Pirkimo grafikas buvo įtemptas, o darbų apimtis – itin didelė. Nepasiant to, darbas buvo organizuojamas profesionaliai, o atliktų darbų kokybė, kaip ir buvo galima tikėtis, atitiko aukštus standartus. Rekomenduotume „Andmevarą ir kitoms organizacijoms“, - Reet Roosalu, Estijos Žemės tarybos Geologijos departamento vadovas.

 
 

Giedrius Cvilikas
Generalinis direktorius

giedrius.cvilikas@andmevara.ee