Veiklos geografija

„INVL Technology“ valdomų bendrovių globalizavimo strategija remiasi Šiaurės Europos valstybių prioritetinėmis eksporto ir ekonominės plėtros kryptimis. Tiesiogiai „INVL Technology“ valdomos bendrovės veikia ir plėtoja veiklą savo namų rinkose Šiaurės ir Rytų Europoje bei įgyvendina projektus Užsachario Afrikos bei Pietų ir Pietryčių Azijos šalyse.

Šiose ekonomiškai sparčiai besivystančiose rinkose, kuriose IT paslaugų paklausa auga greičiau nei visame pasaulyje, taip pat steigiamos antrinės bendrovės. Jos padeda „INVL Technology“ valdomoms bendrovėms įgyvendinti projektus ir aktyviai vysto tiesioginę veiklą Užsachario Afrikoje bei Pietų ir Pietryčių Azijoje.

Nuo 1995 metų „INVL Technology“ įmonės įgyvendino projektus daugiau kaip 70 pasaulio šalių. 2017 m. vykdyti projektai apėmė 17 šalių. Grupės bendrovės teikė paslaugas įvairioms valstybinėms ir komercinėms institucijoms, bankams, teisėsaugos struktūroms ir kitoms organizacijoms.
 
Orientuodamosi į globalią verslo plėtrą, grupės bendrovės pardavimų srityje yra užmezgusios partnerystės ryšius Pietų Azijoje – Bangladeše, Butane ir Kambodžoje, Rytų ir Pietų Afrikoje – Tanzanijoje, Burundyje, Lesoto karalystėje, Ugandoje ir Ruandoje, taip pat Mauricijuje bei Europoje – Estijoje, Norvegijoje, Danijoje, Latvijoje, Moldovoje ir kitur.
 
„INVL Technology“ įmonių biurai nuolat veikia: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Moldovoje, Ruandoje, Bangladeše.
 
„INVL Technology“ įmonių projektų biurai nuolat veikia: Bangladeše, Mauricijuje, Liberijoje, Ugandoje, Mozambike, Tanzanijoje-Zanzibare.
 
„INVL Technology“ įmonių veiklos geografija

„INVL Technology“ bendrovių veiklos geografija
(žydra spalva išskirtos šalys, kuriose ataskaitiniu laikotarpiu grupei priklausančios bendrovės vykdė projektus)