„INVL Technology“ įmonių pajamas augino superkompiuterių ir nacionalinio pašto transformacijos projektai

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų trijų ketvirčių pabaigoje buvo 27,496 mln. eurų arba 2,26 euro akcijai ir nuo metų pradžios sumažėjo 1,9 proc. „INVL Technology“ investicijų į valdomas įmones vertė šių metų rugsėjo pabaigoje buvo 24,6 mln. eurų – 1,5 proc. didesnė nei metų pradžioje.
 
Bendrovės grynieji nuostoliai per šių metų tris ketvirčius siekė 0,53 mln. eurų, tuo tarpu pernai per tą patį laikotarpį bendrovė buvo uždirbusi 0,1 mln. eurų pelno. „INVL Technology“ grynųjų aktyvų vertė šių metų trečiojo ketvirčio pabaigoje buvo 27,496 mln. eurų, o grynųjų aktyvų vertė akcijai – 2,2583 euro.
 
„Per šių metų tris ketvirčius toliau augo „INVL Technology“ valdomų bendrovių agreguotos pajamos. Šis rodiklis siekė beveik 23 mln. eurų ir, lyginant su tuo pačiu 2018 m. laikotarpiu, išaugo kone 20 proc. Didele dalimi prie šio rezultato prisidėjo grupės įmonių projektai superkompiuterių ir nacionalinio pašto transformacijos srityje“, - sakė Kazimieras Tonkūnas, bendrovės „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris.
 
Jo teigimu, valdomų įmonių pelningumą veikė vienkartinės sąnaudos kuriant į klientų poreikius orientuotą „Novian“ grupės struktūrą, taip pat pirmąjį pusmetį baigta vykdyti „NRD Companies“ pertvarka. Reikšmingos buvo ir valdomų bendrovių investicijos į kompetencijos didinimą mokesčių administravimo sistemų srityje – vertinama, kad tai turės didelę įtaką vertės augimui ateityje.
 
Šiemet ir toliau tęsiami „INVL Technology“, kaip trimis kryptimis veikiančios įmonių grupės, kūrimo darbai. „Šiuo metu baigiame IT paslaugų ir programavimo srities įmonių, kurios veiks kaip „Novian“ grupė, pertvarką“, - sakė K. Tonkūnas. Planuojama, kad jau kitąmet, pabaigus šiuos darbus, bus įtvirtinta nuo 2018 metų pradžios formuota „INVL Technology“ trijų verslo krypčių struktūra: IT paslaugų ir programavimo, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo bei kibernetinio saugumo.
 
2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Grįžti į naujienų sąrašą