„Enlight Research“ 2021 m. ketvirtojo ketvirčio „INVL Technology“ finansinių rezultatų apžvalga: kibernetinio saugumo sritis vis stiprėja

Investicinių apžvalgų bendrovė „Enlight Research“ parengė biržoje platinamo privataus kapitalo fondo „INVL Technology“ 2021m. ketvirtojo ketvirčio finansinių rezultatų analizę. Analizėje skelbiama, kad 2021 m. „NRD Companies“ ir „Novian“ grupėms buvo kupini iššūkių, tačiau „NRD CS“, kibernetinio saugumo konsultavimo ir technologijų vystymo įmonė, pasiekė rekordinius metus.
 
„Kibernetinio saugumo verslo srities pajamos 2021 m. išaugo 66 procentais, o EBIT – 145 procentais ir buvo rekordiniai.„NRD Companies“ ir „Novian“ pajamos sumažėjo 1,5 mln. eurų, o EBIT – 0,4 mln. eurų ir buvo kompensuoti „NRD CS“ rezultatų, dėl ko „INVL Technology“ pajamos ir EBIT 2021 m. beveik nepakito” – teigiama apžvalgoje.
 
„Enlight Research“ yra bendrovių užsakymu atliekamų investicijų apžvalgų bendrovė, siekianti pateikti aukštos kokybės analizes, kurias investuotojai galėtų naudoti siekdami susiformuoti savo investicinius sprendimus. Bendrovė suteikia galimybę naudotis jos apžvalgomis nemokamai visiems investuotojams, taip pat skatina juos naudoti įvairius – ir mokamus, ir tradicinius tyrimus bei taip priimti savo sprendimus dėl investicijų. Bendrovės vyriausi analitikai turi ne mažiau kaip 20 metų analizių rengimo patirties.
 
„INVL Technology“ užsakymu parengta „Enlight Research“ analizė nėra investicinis tyrimas. Ši apžvalga yra parengta informaciniais tikslais ir negali būti vertinama kaip siūlymas parduoti ar pirkti akcijas. Atsakomybę dėl tokio sprendimo prisiima investuotojas.

Asmuo, įgaliotas suteikti papildomą informaciją:
UTIB „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris
Kazimieras Tonkūnas
El. paštas [email protected]

http://www.invltechnology.lt/files/INVL Technology Q4 2021(3).pdf

Grįžti į naujienų sąrašą